BricomarcheGrupa Muszkieterów jest największym europejskim zrzeszeniem niezależnych przedsiębiorców, które z sukcesem zarządza siecią prawie 4 tysięcy punktów handlowych. 

W Polsce Grupa Muszkieterów zrzesza ponad 200 niezależnych przedsiębiorców zarządzających łącznie prawie 300 sklepami Bricomarché i Intermarché, będącymi liderami rynku w kategorii supermarketów.

Grupa Muszkieterów

Zrzeszenie niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami dom i ogród Bricomarché. Największa grupa franczyzowa w Polsce pod względem obrotów w kategorii supermarketów spożywczych oraz dom i ogród. Zespół rodzinnych przedsiębiorstw, będących blisko lokalnych społeczności i podejmujących liczne inicjatywy dobroczynne oraz społeczne. Kupcy, którzy realizują koncepcję sklepu oferującego niskie ceny. Wyjątkowa franczyza - każdy z Muszkieterów zarządza swoim sklepem w oparciu o zasady wspólnego systemu, pełniąc też funkcje zarządcze w strukturach centralnych.

Bricomarché

Przyjazna dla Klientów powierzchnia sklepów od 1000 do 2500 m2. Lokalizacje w mniejszych miejscowościach, aby być jak najbliżej Klientów, oferując bliskość i wygodę codziennych zakupów. 15-25 tysięcy produktów z działów: majsterkowanie, budowanie, dekoracja i ogród. Szeroki asortyment w najlepszych cenach.

Kontakt

tel. 62 506 53 25
  • demo
  • demo
  • demo
  • demo
demo

Park Handlowy Kalinka
ul. Młynarska 131, 62-800 Kalisz

Newsletter

Zapisz się na newsletter by być na bieżąco!

Polityka Cookie | Polityka Prywatmności